O nas

Skuteczną komunikacją budujemy wizerunek

„Komunikacja pracuje dla tych, którzy nad nią pracują”
John Powell

Agencja Comunicativo powstała w 2011 roku i od tego czasu wspieramy naszych klientów w realizacji zadań z zakresu public relations i komunikacji marketingowej. Specjalizujemy się w budowaniu i wzmacnianiu widoczności oraz rozpoznawalności marek poprzez wdrażanie kampanii komunikacyjnych, budujących dobrą atmosferę wokół firm, produktów i usług. Pomagamy w osiąganiu celów biznesowych poprzez tworzenie interesujących i niestandardowych kontekstów, w których prezentowana jest dana marka. Opracowujemy kompleksowe strategie komunikacyjne, nastawione na konwersację z otoczeniem, a wdrażane przez nas narzędzia public relations i komunikacji marketingowej dopasowujemy do strategicznych celów postawionych marce/firmie.

Doświadczenie

Posiadamy kilkanaście lat doświadczenia w PR i komunikacji marketingowej, dzięki temu jesteśmy przygotowani merytorycznie i praktycznie do realizacji każdego projektu.

Skuteczność

Wiedza, doświadczenie, umiejętności analityczne, wysoki standard naszych usług, to wszystko przekłada się na skuteczne prowadzenie działań dla klientów.

Dobre relacje

„Nastawienie pro klienckie” to dla nas nie pusty slogan, ale realne, codzienne podejście do współpracy z naszymi klientami i parterami biznesowymi.

W swojej codziennej pracy przestrzegamy Kodeksu Etyki PR Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Dlaczego my?

Warto skorzystać z naszych usług, ponieważ

Dobierzemy działania dostosowane do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami: biuro@comunicativo.pl 42 307 30 35 lub 668 371 501

AKTUALNOŚCI

Łódź Kreuje © Comunicativo 2015, Wszelkie prawa zastrzeżone