Asystent ds. PR

Informacja prasowa, follow up, research… nie mają przed Tobą tajemnic? Jeśli tak, to zapraszamy do pracy do naszej agencji.

Masz minimum roczne doświadczenie w pracy w obszarze PR i marketingu. Jesteś pewny, że chcesz swoją zawodową przyszłość związać właśnie z tą dziedziną, a do tego potrafisz dobrze pisać, masz wykształcenie wyższe lub jesteś na ostatnim roku studiów, umiesz zarządzać swoim czasem pracy, a przy tym masz doświadczenie w pisaniu tekstów na potrzeby mediów i Internetu oraz w pracy z mediami tradycyjnymi i społecznościowymi, to zapraszamy Cię do pracy.

U nas możesz liczyć na pracę przy ciekawych projektach oraz możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane pracą w agencji Comunicativo prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres: biuro@comunicativo.pl z dopiskiem w tytule maila: Asystent ds. PR.

Prosimy o dopisanie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)”

 

Zobacz koniecznie

Dobra opinia to podstawa

Kiedy prosić klienta o opinię, aby go nie zrazić? Jakie narzędzia pomagają pozyskiwać opinie klientów? Jak […]

Blog firmowy, Content marketing, Marka

Real time marketing, czyli okazja czyni…marketingowca

Wśród wielu rodzajów działań promocyjnych na szczególną uwagę zasługuje real time marketing. Dzięki kreatywności pracowników oraz […]

Marketing, Relacje z mediami

Reklama Wielkanocna inna niż wszystkie

Reklamy tworzone z okazji Świąt często zaskakują oryginalnością i na długo zapadają w pamięć. Wśród wszystkich […]

Blog firmowy, Marketing

Łódź Kreuje © Comunicativo 2015, Wszelkie prawa zastrzeżone