Asystent ds. PR

Informacja prasowa, follow up, research… nie mają przed Tobą tajemnic? Jeśli tak, to zapraszamy do pracy do naszej agencji.

Masz minimum roczne doświadczenie w pracy w obszarze PR i marketingu. Jesteś pewny, że chcesz swoją zawodową przyszłość związać właśnie z tą dziedziną, a do tego potrafisz dobrze pisać, masz wykształcenie wyższe lub jesteś na ostatnim roku studiów, umiesz zarządzać swoim czasem pracy, a przy tym masz doświadczenie w pisaniu tekstów na potrzeby mediów i Internetu oraz w pracy z mediami tradycyjnymi i społecznościowymi, to zapraszamy Cię do pracy.

U nas możesz liczyć na pracę przy ciekawych projektach oraz możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane pracą w agencji Comunicativo prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres: biuro@comunicativo.pl z dopiskiem w tytule maila: Asystent ds. PR.

Prosimy o dopisanie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)”

 

Zobacz koniecznie

Szanuj, a nie spamu – o budowaniu relacji z mediami

Budowanie relacji to zadanie, które wymaga zaangażowania, czasu oraz systematyczności. Kontakt z dziennikarzami jest dla specjalisty […]

Relacje z mediami

Employer branding – sztuka przyciągania najlepszych pracowników

Rynek pracownika, nieskuteczne rekrutacje, stałe rotacje w zespole… Czy Twoja firma również boryka się z problemami […]

employer branding

Prowadzenie fanpage firmy na Facebooku – co musisz wiedzieć?

Social media są wszechobecne w naszym codziennym życiu. Używamy ich do porozumiewania się z otoczeniem, ale […]

social media

Łódź Kreuje © Comunicativo 2015, Wszelkie prawa zastrzeżone