Stażysta

Zastanawiasz się czy praca w branży public relations i marketingu jest dla Ciebie?

Sprawdź to i sprawdź się w naszej agencji. Jeśli chętnie piszesz teksty, interesujesz się dziedziną PR i marketingu, łatwo nawiązujesz kontakty i jesteś otwarty na nowe wyzwania, to zapraszamy Cię do odbycia praktyki w naszej agencji. U nas nie będziesz parzył kawy, ale zostaniesz zaangażowany w aktualnie prowadzone projekty. Będziesz miał okazję poznać pracę w PR od kuchni, zdobyć doświadczenie, a może i pracę.

Osoby zainteresowane odbyciem stażu w agencji Comunicativo prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres: biuro@comunicativo.pl z dopiskiem w tytule maila: Stażysta. Prosimy o dopisanie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)”

Zobacz koniecznie

Dobra opinia to podstawa

Kiedy prosić klienta o opinię, aby go nie zrazić? Jakie narzędzia pomagają pozyskiwać opinie klientów? Jak […]

Blog firmowy, Content marketing, Marka

Real time marketing, czyli okazja czyni…marketingowca

Wśród wielu rodzajów działań promocyjnych na szczególną uwagę zasługuje real time marketing. Dzięki kreatywności pracowników oraz […]

Marketing, Relacje z mediami

Reklama Wielkanocna inna niż wszystkie

Reklamy tworzone z okazji Świąt często zaskakują oryginalnością i na długo zapadają w pamięć. Wśród wszystkich […]

Blog firmowy, Marketing

Łódź Kreuje © Comunicativo 2015, Wszelkie prawa zastrzeżone