Stażysta

Zastanawiasz się czy praca w branży public relations i marketingu jest dla Ciebie?

Sprawdź to i sprawdź się w naszej agencji. Jeśli chętnie piszesz teksty, interesujesz się dziedziną PR i marketingu, łatwo nawiązujesz kontakty i jesteś otwarty na nowe wyzwania, to zapraszamy Cię do odbycia praktyki w naszej agencji. U nas nie będziesz parzył kawy, ale zostaniesz zaangażowany w aktualnie prowadzone projekty. Będziesz miał okazję poznać pracę w PR od kuchni, zdobyć doświadczenie, a może i pracę.

Osoby zainteresowane odbyciem stażu w agencji Comunicativo prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres: biuro@comunicativo.pl z dopiskiem w tytule maila: Stażysta. Prosimy o dopisanie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)”

Zobacz koniecznie

Szanuj, a nie spamu – o budowaniu relacji z mediami

Budowanie relacji to zadanie, które wymaga zaangażowania, czasu oraz systematyczności. Kontakt z dziennikarzami jest dla specjalisty […]

Relacje z mediami

Employer branding – sztuka przyciągania najlepszych pracowników

Rynek pracownika, nieskuteczne rekrutacje, stałe rotacje w zespole… Czy Twoja firma również boryka się z problemami […]

employer branding

Prowadzenie fanpage firmy na Facebooku – co musisz wiedzieć?

Social media są wszechobecne w naszym codziennym życiu. Używamy ich do porozumiewania się z otoczeniem, ale […]

social media

Łódź Kreuje © Comunicativo 2015, Wszelkie prawa zastrzeżone