Centrum rehabilitacyjno-opiekuńcze Poddębina pod opieką Comunicativo

Poddębina – wyjątkowe centrum rehabilitacyjno-opiekuńcze, którego celem jest zapewnienie seniorom opieki najwyższej jakości na złotą jesień życia, powierzyło nam obsługę w zakresie marketingu i PR. Odpowiadamy za opracowanie identyfikacji wizualnej, kreację wizerunku marki w Internecie oraz szeroką komunikację otwarcia ośrodka.

Poddębina – miejsce przyjazne seniorom

Ośrodek Poddębina powstał na terenie lasu tuszyńskiego. Podczas projektowania i budowy widoczna była koncentracja do potrzebach osób starszych. Cały budynek posiada klimatyzację, ogrzewanie podłogowe, windę, a w pokojach są łazienki wyposażone w poręcze i uchwyty. Ponadto, w każdym pokoju znalazł się system sygnalizacji przywoławczej. Do dyspozycji pensjonariuszy oddano również ogródek warzywny i kwiatowy, salę komputerową ze stałym łączem internetowym, bibliotekę, czytelnię, siłownię, bilard i tenis stołowy. Poza ofertą typową dla ośrodków opieki, Poddębina przygotowała usługi rehabilitacyjne skierowane do osób dorosłych, głównie z problemami narządów ruchu i pacjentów cierpiących na schorzenia neurologiczne.

Lepiej niż w domu

Seniorzy, którzy dołączą do grona pensjonariuszy Poddębiny mają zapewnioną całodobową opiekę personelu pielęgniarsko-opiekuńczego, nadzór lekarski, terapię zajęciową, rehabilitację usprawniająca i kąpiele SPA. Dla osób, które zostaną zgłoszone na pobyt dzienny przygotowano możliwość transportu do ośrodka i powrotny do miejsca zamieszkania.

 

Dobierzemy działania dostosowane do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami: biuro@comunicativo.pl 606 221 784

Zobacz koniecznie

Czy każda firma powinna być w social media?

Media nazywane są czwartą władzą. Jednak, w dobie wszechobecnego Internetu, dynamika rozwoju mediów przypomina galopującego wierzchowca, […]

Blog firmowy, Marketing, social media

Sprzedaż w rękach PRu, czyli czy PR sprzedaje?

Chociaż pytanie wydaje się bardzo łatwe, to odpowiedź na nie już taka prosta nie jest. Jeśli […]

Public relations, Relacje z mediami

Dobry PR, to kompleksowy PR

Obszar działań public relations jest często utożsamiany wyłącznie z media relations bądź pisaniem tekstów np. do […]

Content marketing, Public relations

Łódź Kreuje © Comunicativo 2021, Wszelkie prawa zastrzeżone Klauzula RODO Polityka Prywatności