Comunicativo na Startup Days Challenge

Jak prowadzić marketing z wykorzystaniem social media? Na takie pytanie odpowiemy podczas StartUp Days Challenge – wydarzenia skierowanego do przedsiębiorców z województwa łódzkiego.

Startup Days Challenge, to wydarzenie zorganizowane z myślą o łódzkich przedsiębiorcach, którzy dopiero wkraczają w świat biznesu. Podczas dwudniowej imprezy osoby prowadzące własną firmę będą mogły wziąć udział w bezpłatnych prelekcji ze specjalistami usług około biznesowych. Dodatkowo, każdy przedsiębiorca będzie mógł skonsultować swój pomysł z ekspertami, podczas indywidualnych warsztatów z prawa, dotacji unijnych, marketingu, HR i księgowości.

Podczas łódzkiej edycji Startup Days Challenge eksperci agencji Comunicativo będą uczyć młodych przedsiębiorców, jak prowadzić marketing w social media, a także konsultować pomysły biznesowe pod kątem marketingowym. Udział jest bezpłatny. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w evencie jest posiadanie koncepcji biznesowej, chęć wymiany doświadczeń oraz pozyskania wiedzy.

Jakie korzyści wiążą się z uczestnictwem w wydarzeniu? Przede wszystkim możliwość skonsultowania swoich pomysłów biznesowych z praktykami biznesu, a także pozyskanie wartościowych kontaktów. Celem przedsięwzięcia jest przekazanie młodym adeptom biznesu – wiedzy, dzięki której szybko rozkręcą swoją działalność biznesową.

 

Dobierzemy działania dostosowane do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami: biuro@comunicativo.pl 606 221 784

Zobacz koniecznie

Klienci chcą marek z wartościami. Komunikuj je!

„Trzeba wejść w biznes i w nim po prostu być” – te czasy już minęły… Współczesne […]

Blog firmowy, Marka, Marketing, Public relations

Influencer marketing dobrze zmierzony

Wpływowy, znany i (nie) zawsze przez wszystkich lubiany, a do tego chętnie wyrażający swoje opinie na […]

Blog firmowy, Digital marketing, Influencer marketing

Dobry PR, to kompleksowy PR

Obszar działań public relations jest często utożsamiany wyłącznie z media relations bądź pisaniem tekstów np. do […]

Content marketing, Public relations

Łódź Kreuje © Comunicativo 2021, Wszelkie prawa zastrzeżone Klauzula RODO Polityka Prywatności