Kreujemy wizerunek Salve Przychodnie

Salve Przychodnie, jedna z największych sieci prywatnych przychodni specjalistycznych w Łodzi, posiadająca również własny szpital, powierzyła komunikację marki firmie Comunicativo PR & Content Marketing.

Obchodzące jubileusz 25 – lecia Salve, postawiło w tym roku na umocnienie pozycji lidera na rynku usług medycznych w Łodzi. Firmę wspierać będzie w tym agencja Comunicativo PR & Content Marketing. Agencja została wybrana w drodze konkursu ofert. W ramach współpracy agencja odpowiada za kreowanie całościowej komunikacji marki z wykorzystaniem różnych kanałów.

Komunikacja marek medycznych, to przede wszystkim działanie według zaplanowanej strategi, która wymaga uwzględnienia wszystkich grup otoczenia.

 

Jednak w marketingu medycznym skierowanym do najbardziej wrażliwej grupy, czyli pacjentów, należy postawić na dyplomację, precyzję i otwartą komunikację. Pracując dla Salve Przychodnie i Prywatnego Szpitala postawiliśmy sobie za cel zbudowanie wizerunku nowoczesnej placówki medycznej, otwartej na dialog z pacjentami.

Dobierzemy działania dostosowane do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami: biuro@comunicativo.pl 606 221 784

Zobacz koniecznie

Marketerze, inspiruj i rozpalaj zainteresowanie w swoim e-commerce

Jak wypromować sklep internetowy? To pytanie często pojawia się w wyszukiwarce Google. Zatroskani właściciele sklepów i […]

Blog firmowy, Content marketing, Digital marketing, e-commerce, social media

Otwierasz sklep internetowy?

Trzy aspekty marketingowe, o których nie możesz zapomnieć w 2021 roku Wywołany pandemią koronawirusa wzrost handlu […]

Digital marketing, e-commerce, Marketing, Public relations

Branża fotowoltaiczna przeżywa boom i chce leadów!

Firmy z branży fotowoltaicznej prężnie się rozwijają i coraz odważniej sięgają po narzędzia digital marketingu. Choć […]

Marketing, social media

Łódź Kreuje © Comunicativo 2015, Wszelkie prawa zastrzeżone