Komunikacja i digital marketing dla KS SPORT

Agencja Comunicativo PR & Digital Marketing odpowiada za kompleksową obsługę w zakresie digital marketingu i komunikacji ogólnopolskiej sieci sklepów stacjonarnych i sklepu internetowego KS Sport. Firma postawiła na rozwój sowich kanałów social media oraz wsparcie sprzedaży w e-commerce.

Sport + e-commerce = emocje zakupowe! 

KS Sport to ogólnopolska sieć ponad 60 sklepów z odzieżą sportową, posiadająca w swojej ofercie takie marki jak Puma, New Balance, Reebok, Nike, 4F, Adidas i wiele innych. Wszystkie sklepy firmy ulokowane są w małych i średniej wielkości miastach w Polsce.  Jednak miłośnicy markowych ubrań w dobrych cenach mogą zrobić zakupy w sklepie internetowym marki.

W ramach współpracy Comunicativo odpowiada za komunikację marki KS Sport oraz prowadzenie social media i kampanii PPC. Celem agencji jest zwiększenie dotychczasowego ROAS w e-commerce, ale także budowanie rozpoznawalności marki na rynku Polskim.  – Cieszymy się, że będziemy mogli promować ogólnopolską sieć sklepów, która rozwija się prężnie od 2008 roku. Firma nie spoczywa na laurach, dlatego postawiła na rozwój swojego sklepu internetowego, za który odpowiadamy w zakresie kampanii sprzedażowych – podsumowuje Maciej Walczak z agencji Comunicativo.

 

 

Dobierzemy działania dostosowane do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami: biuro@comunicativo.pl 606 221 784

Zobacz koniecznie

Czy każda firma powinna być w social media?

Media nazywane są czwartą władzą. Jednak, w dobie wszechobecnego Internetu, dynamika rozwoju mediów przypomina galopującego wierzchowca, […]

Blog firmowy, Marketing, social media

Sprzedaż w rękach PRu, czyli czy PR sprzedaje?

Chociaż pytanie wydaje się bardzo łatwe, to odpowiedź na nie już taka prosta nie jest. Jeśli […]

Public relations, Relacje z mediami

Dobry PR, to kompleksowy PR

Obszar działań public relations jest często utożsamiany wyłącznie z media relations bądź pisaniem tekstów np. do […]

Content marketing, Public relations

Łódź Kreuje © Comunicativo 2021, Wszelkie prawa zastrzeżone Klauzula RODO Polityka Prywatności