Soligrano powierzyło nam całościową obsługę PR

Marka Soligrano, podmiot powiązany z Organik Agro, dołączyła do grona naszych Klientów. Firma powierzyła nam pełną obsługę w zakresie public relations.

Agencja Comunicativo odpowiada za całościową komunikację marki i budowanie wizerunku. Współpracę rozpoczęliśmy od przygotowania kompleksowej strategii public relations. Do naszych obowiązków należy prowadzenie relacji z mediami i przybliżenie produktów firmy dziennikarzom. Wspieramy firmę w prowadzeniu kanałów w social media, m.in. na Facebooku i Instagramie, a także zbudowanie obecności marki w Internecie.

Soligrano jest podmiotem powiązanym z OrganikAgro – właścicielem najnowocześniejszej fabryki do puffingu w Europie. Dzięki temu w ofercie marki znajdują się nie tylko zboża popularne, ale także mniej znane, takie jak amarantus, quinoa, gryka i orkisz. Miłośnicy kulinarnych przygód doceniają różnorodność produktów, dzięki którym mogą uatrakcyjniać swoje posiłki. Lekkie ziarna są świetnym rozwiązaniem dla osób będących na diecie oraz zwolenników gotowania z wykorzystaniem wartościowych składników. W ofercie marki znaleźć można zarówno słodkie propozycje, takie jak jagły z miodem i malinami lub żyto z dodatkiem jabłek i cynamonu, oraz BIO produkty pozbawione glutenu.

Dobierzemy działania dostosowane do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami: biuro@comunicativo.pl 606 221 784

Zobacz koniecznie

10 grzechów social media marketingu

„Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej” melodyjnie recytował przed laty Jerzy Stuhr. Jednak w […]

Public relations

Czy każda firma powinna być w social media?

Media nazywane są czwartą władzą. Jednak, w dobie wszechobecnego Internetu, dynamika rozwoju mediów przypomina galopującego wierzchowca, […]

Blog firmowy, Marketing, social media

Nowoczesny rolnik szuka marketingowca, a nie żony

„Zaspokajać potrzeby, czerpać zyski” głosi najkrótsza definicja marketingu. Doskonale zdają sobie z tego sprawę zarządzający w […]

Marketing

Łódź Kreuje © Comunicativo 2015, Wszelkie prawa zastrzeżone