Soligrano powierzyło nam całościową obsługę PR

Marka Soligrano, podmiot powiązany z Organik Agro, dołączyła do grona naszych Klientów. Firma powierzyła nam pełną obsługę w zakresie public relations i marketingu.

Comunicativo dla producenta zbóż

Agencja Comunicativo odpowiada za całościową komunikację marki i budowanie wizerunku. Współpracę rozpoczęliśmy od przygotowania kompleksowej strategii public relations. Do naszych obowiązków należy prowadzenie relacji z mediami i przybliżenie produktów firmy dziennikarzom. Wspieramy firmę w prowadzeniu kanałów w social media, m.in. na Facebooku i Instagramie, a także zbudowanie obecności marki w Internecie.

Soligrano – spożywcza potęga z Dobronia

W województwie łódzkim jest firma, która zajęła się produkcją zbóż. Jednak nie zwykłych zbóż, a ekspandowanych. W dodatku komponuje z nich przepyszne produkty, które sprawdzają się jako bogate w błonnik śniadanie, pełnowartościowy obiad lub odżywcza kolacja. Produkty Soligrano, produkowane w Dobroniu koło Łodzi, nie mają sobie równych w Polsce i na świecie.

Znalezienie niszy w biznesie i połączenie jej z wartościami takimi jak ekologia, jakość i odpowiedzialność, to klucz do sukcesu. Rodzinna firma z Dobronia taką niszę na polskim rynku znalazła i skutecznie ją wypełnia, a to przekłada się powodzenie kolejnych jej przedsięwzięć biznesowych. Przygotowywane przez Soligrano produkty ze zbóż ekspandowanych doskonale wpisują się w dzisiejsze potrzeby, gdy na wszystko brakuje czasu. Firma jest liderem na polskim rynku w tym segmencie i cały czas proponuje swoim klientom nowości kulinarne, zwiększając tym samym udziały w rynku. Nie tylko zresztą polskim. Gotowe dania trafiają do sklepów w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Norwegii. Zamówienia napływają również z Dalekiego Wschodu i z krajów arabskich.

Soligrano jest podmiotem powiązanym z OrganikAgro – właścicielem najnowocześniejszej fabryki do puffingu w Europie. Dzięki temu w ofercie marki znajdują się nie tylko zboża popularne, ale także mniej znane, takie jak amarantus, quinoa, gryka i orkisz. Miłośnicy kulinarnych przygód doceniają różnorodność produktów, dzięki którym mogą uatrakcyjniać swoje posiłki. Lekkie ziarna są świetnym rozwiązaniem dla osób będących na diecie oraz zwolenników gotowania z wykorzystaniem wartościowych składników. W ofercie marki znaleźć można zarówno słodkie propozycje, takie jak jagły z miodem i malinami lub żyto z dodatkiem jabłek i cynamonu, oraz BIO produkty pozbawione glutenu.

   

 

Dobierzemy działania dostosowane do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami: biuro@comunicativo.pl 606 221 784

Zobacz koniecznie

Czy każda firma powinna być w social media?

Media nazywane są czwartą władzą. Jednak, w dobie wszechobecnego Internetu, dynamika rozwoju mediów przypomina galopującego wierzchowca, […]

Blog firmowy, Marketing, social media

Sprzedaż w rękach PRu, czyli czy PR sprzedaje?

Chociaż pytanie wydaje się bardzo łatwe, to odpowiedź na nie już taka prosta nie jest. Jeśli […]

Public relations, Relacje z mediami

Dobry PR, to kompleksowy PR

Obszar działań public relations jest często utożsamiany wyłącznie z media relations bądź pisaniem tekstów np. do […]

Content marketing, Public relations

Łódź Kreuje © Comunicativo 2021, Wszelkie prawa zastrzeżone Klauzula RODO Polityka Prywatności