Wspieramy piłkarskich wojowników z Amp Futbol CUP

Już kolejny raz wspieramy Amp Futbol Cup, czyli turniej najlepszych drużyn piłkarskich, które tworzą zawodnicy po amputacjach.

Warszawa już po raz ósmy była gospodarzem turnieju Amp Futbol Cup, a nasza agencja odpowiadała za wsparcie w działaniach promocyjnych tego wydarzenia, które z roku na rok przybiera n sile i przyciąga nowych kibiców, a także sponsorów. W tym roku wydarzenie, ze względu na pandemię, odbyło się w okrojonej formule, ale i tak towarzyszyły mu niesamowite sportowe emocje.

Amp Futbol – siła i determinacja

Piłkarze grający w Amp Futbol to osoby, które przeszły amputację jednej nogi i w meczach grają wspomagając się dwoma kulami. Bramkarze mają natomiast tylko jedną rękę. Mecze ampfutbolu są bardzo dynamiczne i wymagają od uczestników intensywnego przygotowania fizycznego oraz stałego szlifowania umiejętności sportowych. Piłkarze są w pełni oddani pasji, jaką jest sport, gotowi do realizacji zaskakujących akcji, niezliczonych pojedynków o piłkę i prowadzenia długich dryblingów. Obserwacja ich sportowych zmagań potwierdza, jak wielką rolę odgrywa psychika w życiu sportowców. Ograniczenia fizyczne przestają mieć duże znaczenie i schodzą na dalszy plan, gdy do głosu dochodzi wola sportowych wojowników – w końcu nie przestają być nimi także poza boiskiem.

Dobierzemy działania dostosowane do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami: biuro@comunicativo.pl 606 221 784

Zobacz koniecznie

Agencja Public Relations – buduje zaufanie i wizerunek, i co jeszcze?

Specjaliści pracujący w obszarze public relations, często spotykają się z pytaniami o swoją pracę i o […]

Blog firmowy, Marketing, Public relations

Dobry PRowiec, czyli jaki?

Każdy może zajmować się PR, ale czy na pewno? Naszym zdaniem nie, bo PRowiec, to wymagający […]

Marketing, Public relations, Relacje z mediami

Czy każda firma powinna być w social media?

Media nazywane są czwartą władzą. Jednak, w dobie wszechobecnego Internetu, dynamika rozwoju mediów przypomina galopującego wierzchowca, […]

Blog firmowy, Marketing, social media

Łódź Kreuje © Comunicativo 2021, Wszelkie prawa zastrzeżone Klauzula RODO Polityka Prywatności