Wspieramy piłkarskich wojowników z Amp Futbol CUP

Już kolejny raz wspieramy Amp Futbol Cup, czyli turniej najlepszych drużyn piłkarskich, które tworzą zawodnicy po amputacjach.

Warszawa już po raz ósmy była gospodarzem turnieju Amp Futbol Cup, a nasza agencja odpowiadała za wsparcie w działaniach promocyjnych tego wydarzenia, które z roku na rok przybiera n sile i przyciąga nowych kibiców, a także sponsorów. W tym roku wydarzenie, ze względu na pandemię, odbyło się w okrojonej formule, ale i tak towarzyszyły mu niesamowite sportowe emocje.

Amp Futbol – siła i determinacja

Piłkarze grający w Amp Futbol to osoby, które przeszły amputację jednej nogi i w meczach grają wspomagając się dwoma kulami. Bramkarze mają natomiast tylko jedną rękę. Mecze ampfutbolu są bardzo dynamiczne i wymagają od uczestników intensywnego przygotowania fizycznego oraz stałego szlifowania umiejętności sportowych. Piłkarze są w pełni oddani pasji, jaką jest sport, gotowi do realizacji zaskakujących akcji, niezliczonych pojedynków o piłkę i prowadzenia długich dryblingów. Obserwacja ich sportowych zmagań potwierdza, jak wielką rolę odgrywa psychika w życiu sportowców. Ograniczenia fizyczne przestają mieć duże znaczenie i schodzą na dalszy plan, gdy do głosu dochodzi wola sportowych wojowników – w końcu nie przestają być nimi także poza boiskiem.

Dobierzemy działania dostosowane do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami: biuro@comunicativo.pl 606 221 784

Zobacz koniecznie

Czy każda firma powinna być w social media?

Media nazywane są czwartą władzą. Jednak, w dobie wszechobecnego Internetu, dynamika rozwoju mediów przypomina galopującego wierzchowca, […]

Blog firmowy, Marketing, social media

Sprzedaż w rękach PRu, czyli czy PR sprzedaje?

Chociaż pytanie wydaje się bardzo łatwe, to odpowiedź na nie już taka prosta nie jest. Jeśli […]

Public relations, Relacje z mediami

Dobry PR, to kompleksowy PR

Obszar działań public relations jest często utożsamiany wyłącznie z media relations bądź pisaniem tekstów np. do […]

Content marketing, Public relations

Łódź Kreuje © Comunicativo 2021, Wszelkie prawa zastrzeżone Klauzula RODO Polityka Prywatności