Salve

Salve - bądź zdrów!

Copywriting SEO | Content marketing | Relacje z mediami | PR w internecie | Social media | Digital marketing | Event marketing | Wsparcie kreatywne, doradcze i organizacyjne

Salve, bądź zdrów!

Salve, to największa lokalna sieć przychodni oraz szpital, która oferuje swoim pacjentom pełny zakres usług medycznych. Odpowiadaliśmy za realizacje zadań z zakresu online marketingu, public relations i social media. Intensywnie pracowaliśmy nad poprawą wizerunku sieci przychodni poprzez kreację kreatywnych akcji komunikacyjnych oraz intensyfikację obecności marki w mediach społecznościowych. Zapewniliśmy marce obecność w mediach lokalnych i ogólnopolskich oraz na portalach internetowych. Do naszych zadań należało również projektowanie i produkcja materiałów graficznych.

Zdrowie w social mediach

Pacjenci w kanałach social media traktują markę, jak kolejny kanał informacji i kontaktu z placówką medyczną. Dlatego wdrożyliśmy program obsługi mediów społecznościowych nastawiony na social media care – edukowaliśmy, odpowiadaliśmy na konkretne problemy pacjentów poprzez Messengera, a także informowaliśmy na temat funkcjonowania placówek sieci przychodzi, a także szpitala. Szczególnie skupiliśmy się na komunikacji skierowanej do przyszłych rodziców w ramach oferty szpitala „Salve Porody”.

Komunikacja

Szeroka i niestandardowa komunikacja w różnych mediach wypracowała ponad 170 publikacji, wyraźny wzrost zainteresowania marką w social mediach oraz znaczący wzrost ruchu na stronie klienta.

Dobierzemy działania dostosowane do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami: biuro@comunicativo.pl 606 221 784

Zobacz koniecznie

Dobry PR, to kompleksowy PR

Obszar działań public relations jest często utożsamiany wyłącznie z media relations bądź pisaniem tekstów np. do […]

Public relations

Jak przyciągnąć klientów? Postaw na content marketing

Firma nie może istnieć bez klientów. Ich pozyskanie stanowi niezbędny element na drodze do rozwoju, ale […]

Blog firmowy, Content marketing, Digital marketing, Marketing

Marketerze, inspiruj i rozpalaj zainteresowanie w swoim e-commerce

Jak wypromować sklep internetowy? To pytanie często pojawia się w wyszukiwarce Google. Zatroskani właściciele sklepów i […]

Blog firmowy, Content marketing, Digital marketing, e-commerce, social media

Łódź Kreuje © Comunicativo 2015, Wszelkie prawa zastrzeżone